Мотивація
Марафон – це виклик. Багато що залежить від того, з яким настроєм ви його приймете. З першою втомою, ще при підготовці, ви напевно почнете запитувати себе, навіщо вам це потрібно. Головне – не піддавайтеся сумнівам і вірте в свої сили. Можете навіть промовляти підбадьорливі слова і фрази – переконайте себе, що вам усе під силу. Так ви відволічетеся від дискомфорту в тілі й незабаром відчуєте, що бігти стало дійсно легше.
Спорядження
Подбайте про правильний одяг і взуття. Обирайте форму з технологічних тканин, які швидко сохнуть або утримують вологу на поверхні. Що стосується взуття, нехай воно буде легким і м'яким. У хороших бігових кросівках носок і п'ятка знаходяться на одному рівні. Не забувайте оновлювати взуття, після того, як пробіжите в ньому більше 550 кілометрів.
Дієта
Розрахуйте оптимальну для вас кількість калорій на день і дотримуйтеся цієї цифри. Споживаючи менше, ви ризикуєте втратити м'язову масу та знизити щільність кісткової тканини. Перед тренуванням підтримуйте рівень глюкози в крові за допомогою вуглеводної їжі з низьким вмістом жирів. Воду пийте до, після й під час пробіжки.
Made on
Tilda